PÁ 05.06. 2020 18:00 Sokol Pohořelice - FC Ivančice

TJ SOKOL POHOŘELICE - FC IVANČICE 3:5 (0:2)

- Hron Š., Šnyrch, Císař, Široký -

- Hložek, Černý -

Náhradníci: Fišer, Hledík, Černý F.

Branky: Hložek 3, Císař, Hron Š.

K dalšímu přípravnému utkáni jsme zajeli na hřiště Cvrčovic, kde nás čekal tým Sokola Pohořelice hrající 1.B třídu. V velmi kombinované sestavě jsme šli do utkání s cílem získat větší herní praxi.Úvod utkání byl z naší strany velmi vlažný se spoustou nevynucených chyb a nepřesných přihrávek. Až ve 27. minutě se na pravé straně uvolnil Dan Černý a přesně posadil míč na hlavu Hložka (0:1). Další branka, 43. minuta, penalta po ruce ve vápně soupeře

a opět Hložek (0:2). Do druhého poločasu došlo k prostřídání a v naší sestavě se oběvili čtyři hráči ročníku 2003. V 53. minutě po závaru a nedůrazu v našem vápně domácí snižují na 1:2. Třetí branky dosahujeme v 65. min, kdy vyslal do úniku přesnou přihrávkou Černý Císaře a ten sám před golmanem nezaváhal (1:3). Poté naše aktivita upadla a v rozmezí 72-75. min jsme obdrželi dvě zbytečné branky po hrubých chybách v obraně (3:3). V 85. min jsme viděli asi naši nejhezčí akci zápasu, kdy po rychlé kombinaci Hrona a Černého na pravé straně, posledně jmenovaný vyslal do úniku Hložka, který po kličce brankáři a zakončení do prázdné branky, dává našemu mužstvu vedení 3:4. Poslední branka padla v 90. minutě, Hron Štěpán po samostatné akci propasíroval míč do sítě (3:5).