V posledním utkání před letní pauzou porážíme Svratku

– Bořil, Slavík, Hledík, Kafoněk –

- Hron Štěpán, Šnyrch, Pekáč, Hron Adam –

- Čožík, Rajsigl -

Náhradníci :Čermák, Široký, Fišer

Úvod utkání patřil soupeři, lépe pracoval s míčem a aktivním napadáním nás nepouštěl před svou hranici velkého vápna. V 15. min ale Čožík vybojoval míč na obránci soupeře, předložil ho Rajsiglovi a ten sám před golmanem neproměnil. V 17. min si to kluci obrátili, Rajsigl odebral míč a Čožík osamocen také nedal. Radovat jsme se mohli ve 30. min. Kombinace středem hřiště po ose Hron Štěpán – Pekáč – Čožík a posledně jmenovaný uklízí míč podél gólmana do sítě 1:0. V druhém poločase jsme už byli lepším týmem, lépe jsme kombinovali a vytvořili jsme si několik slibných příležitostí. Jednu z nich jsme využili v 75. min. V kolektivním tlaku na rozehru soupeře se dostal k míči Rajsigl, dal pod sebe Čermákovi a ten do prázné branky zvyšuje na 2:0. Třetí branku jsme přidali o minutu později. Slavík vyvezl míč středem hřiště, posunul kolmo na Čermáka, který si ještě dovolil kliku golmanovi a navýšil na konečných 3:0