ST 22.07.2020 FC Ivančice - Čechie Zastávka 8:3 (3:0)

DOMÁCÍ    FC IVANČICE   vs.   ČECHIE ZASTÁVKA   HOSTÉ
8 : 3   poločas:  (  3  :  0 )
Rozhodčí:  Smejkal Hřiště:  Řeznovice
Delegát svazu:  - - - Počet diváků: 70
31. , 43. a 72. Čožík, 37. Hron Š., 61. a 82. Rajsigl, 66. Císař, 86. Jacko T.  BRANKY
brankář: Fišer
obránci: Černý (45" Bořil) Pekáč, Slavík (45" Hledík) Kafoněk (45" Hron A.)
záložníci: Hron Š. ( 60" Císař), Weinlich, Šnyrch (45" Táborský), Široký (45" Jacko T.)
útočníci: Hložek (20 " Rajsigl), Čožík (45" Hložek)
vedoucí: Tomáš Hron
trenér: Rostislav Štork, Marek Šnyrch

Další přípravné utkání probíhalo ve volném tempu obou týmů. My jsme lépe kombinovali, drželi více míč na kopačkách, bohužel v prvních 20-ti minutách bez kýženého efektu. Až ve 31. minutě křížnou střelou k levé tyči dal 1 gol zápasu Čožík po přihrávce od Weinlicha. Na 2:0 zvyšuje v 37. minutě nadvakrát Hron Štěpán po centru Černého. Ve 43. minutě ustál souboj ve vápně Rajsigl a získaný míč předložil do prázdné brány Čožíkovi (3:0). V druhém poločase v 57. minutě chyba v rozehrávce stopera a soupeř snižuje na 3:1. V 61. minutě zatáhl míč po pravé straně Císař, přihrál pod sebe Rajsiglovi a bylo to 4:1. V 66. minutě identická situace z opačné strany, přihrával Jacko a zakončoval Císař (5:1). V 72. minutě jsme konečně lépe zakombinovali ve středu hřiště a Čožík sám před golmanem nezaváhal (6:1). V 75. minutě jsme ztratili míč na půli hřiště a následným nájezdem soupeř snižuje na 6:2. V 78. minutě opět brejk a je to 6:3. V 82. minutě konečně pořádný repressink, Šnyrch nachází přihrávkou Rajsigla a ten navyšuje 7:3. A konečně v 86. minutě ještě Čožík nachází ve vápně Jacka a ten ukončeje utkání golem na 8:3.