Zdroj: http://fcivancice.cz/rozhovory/rozhovor-lukas-slezacek  •  Vydáno: 5.11.2009 17:33  •  Autor: FC admin

Lukáš Slezáček

Lukáš SlezáčekJak vnímá působení v A mužstvu po přechodu z dorostenecké kategorie, i koho tipuje na hlavního adepta na postup z KP nejmladší člen A mužstva se dočtete v tomto rozhovoru.

Absolvuješ první sezónu mezi dospělými. Jak obtížný byl/je přechod z dorostu?

Je to pro mě obrovský skok, krajský přebor je jízda, žádné vyklusávání. Proti dorostu je potřeba mnohem větší fyzička a samozřejmě technika, se kterou mám občas trochu problém :-)

Co je proti dorostu největší změna?

Určitě větší rychlost a důraz ve hře, to jsou podle mě dva hlavní rozdíly.

Jak se zatím cítíš mezi staršími spoluhráči? Nejsi moc utiskovanej?

Ne to určitě ne, jsou starší a zkušenější, dokážou poradit, občas i vynadat, :-) ale když udělám nějakou chybu, tak je fajn, že po zápase to vklidu a bez emocí proberem.

Jak zatím hodnotíš úroveň krajského přeboru? Překvapilo Tě něco (rozhodčí, soupeři, kvalita hřišť, ...)?

Někdy mě udivují nepochopitelné výroky rozhodčích, s tím ale nic nenaděláme, o to víc se musíme vyvarovat zbytečně sporných situací.

Koho ty osobně tipuješ na vítěze letošního ročníku?

Myslím si, že Rájec má dobře našlápnuto a udělá všechno proto, aby se vrátil zpět do divize.

Máš za sebou utkání v Bavorech, ve kterém jsi se premiérově trefil v mužské kategorii. Jak si toto utkání viděl a jaké jsou pocity ze vstřelené branky?

Do zápasu s Bavory sme určitě šli s respektem, ovšem ne se sklopenou hlavou, ale hlavně s tím že budeme bojovat, zahrajeme si fotbal a porveme se o výsledek. To že jsem dal gól byla jen náhoda, že jsem byl ve správnou chvíli na správném místě a prostě štěstí, že to vyšlo.

Čeká nás další těžký soupeř - 1.SC Znojmo B. Jak tipuješ toto utkání? První mužstvo Znojma hraje také v neděli, takže šance zde určitě je, ne?

Určitě znovu budeme bojovat a pokusíme se urvat nějaký ten bod na domácím hřišti, snad nám bude přát štěstí.

Sleduješ výkony svých bývalých spoluhráčů v dorostu a co říkáš na jejich výsledky?

Tým dorostu se od minulé sezóny dost změnil, jsou tam kluci které ani neznám, ale o výsledky se samozřejmě zajímám, takže doufám, že se pořádně sehrají a na jaře předvedou mnohem lepší výkony.

Co Tvoje mimofotbalové aktivity? Jak jsi na tom?

Letos maturuju, takže se občas i učím :-) Ono trénovat 3x týdně, o víkendu jít za áčko i za béčko a pak se ještě chtít věnovat dalším věcem je někdy dost nereálný :-)