Kategorie: Rozhovory

Michal Hobík

Michal Hobík

Po vynikajícím začátku mužstvu malinko došel dech a z 5 zápasů jste následně vytěžili "jen" 2 body za remízy s Kyjovem a Bohunicemi. Co je podle Tebe toho příčinou?

Možná jsme si po tak výborném startu začali myslet, že to půjde samo. Z naší hry se vytratilo nasazení, bojovnost a chut, přestali jsme hrát kombinační fotbal po zemi, který nás v prvních zápasech zdobil. Začali jsme prohrávat a i naše sebevědomí šlo dolů. Věřím ale, že se dáme dohromady a brzo zase budeme vyhrávat.

V zápasech s Tasovicemi nebo Moravským Krumlovem bylo mužstvo buď vyrovnaným nebo i lepším týmem. Co chybělo k tomu, aby v těchto zápasech mužstvo bodovalo?

V zápase s Tasovicemi jsme podle mě byli jednoznačně lepší mužstvo, ale bohužel jsme z mnoha našich šancí nedokázali vstřelit žádnou branku. V Takovémto utkání většinou rozhoduje první gol, ten dal bohužel soupeř a my už jsme nedokázali odpovědět. Oproti tomu v zápase s Krumlovem nás soupeř ve všem předčil a podle mého zaslouženě vyhrál.

V posledním zápase v Kyjově mužstvo vyrovnalo až v nastaveném čase. Věřil jsi, že si z Kyjova odvezeme aspoň bod? S ohledem na vývoj utkání a postavení soupeře v tabulce považuješ remízu za ztrátu nebo zisk?

Do Kyjova jsme odjížděli s tím, že chceme odvézt tři body. Vývoj utkání tomu i nasvědčoval, byli jsme lepším mužstvem, ale bohužel jsme opět doplatili na naše neproměňování šancí. Kyjov měl jednu pološanci z přímého kopu, z kterého však dal gól. Vyrovnat se nám podařilo až v nastaveném čase. Před zápasem by pro nás byl bod asi málo, ale vzhledem k průběhu utkání, jsme za bod rádi.

V zápase se Spartou mužstvo odehrálo asi nejméně povedený zápas v probíhající sezóně. Co bylo podle Tebe příčinou tak vysoké porážky? Nedošlo ze strany hráčů k podcenění?

Zápas se Spartou byl jedním slovem HRŮZA! O podcenění nešlo, víme, že v této soutěži němůžeme podcenit nikoho! Nedařilo se nám vůbec nic, neměli jsme den, na takovéto zápasy raději zapomenout....

Dle výsledků to vypadá, že hlavním kandidátem na postup bude trojice Bavory, Rájec, Tasovice. Překvapuje Tě toto složení? Čekals, že Bavory budou hrát tak nahoře?

Pro mne to není až takové překvapení, já jsem tam Bavory čekal už loni. Spíš mě překvapuje, že tam s nimi nejsou Židenice.

Co říkáš na Židenice? Před sezónou jasný kandidát na postup se maliko trápí. Věříš jim?

Jak jsem už řekl, je to pro mě trošku překvapení. Sezóna je sice teprve ve své čtvrtině, ale podle mě se Židenice do bojů o postup nezapojí. Rozhodne se mezi Bavory a Rájcem.

Čeká nás Rájec. Jeho dosavadní bilance budí velký respekt? Jak tipuješ toto utkání?

Rozhodně nás nečeká nic lehkého! Rájec jsem zatím hrát neviděl, ale výsledky mluví samy za sebe!!! Určitě ale uděláme vše pro to, abychom soupeře potrápili, odešli ze zápasu se vztyčenou hlavou a uhráli i nějaký ten bod.

print Formát pro tisk