Kategorie: Starší přípravka - příspěvky k týmu

Starší přípravka v prosinci nezahálela

ČT 09.01.2020

Žákovská zimní halová liga, Ivančice, 1.12.2019

Prosinec jsme zahájili domácí žákovskou halovou ligou, tentokrát jsme se sešli v plné síle a bylo to znát. V prvním zápase jsme měli po celou dobu více ze hry, ale prosadit se střelecky dlouho nebylo souzeno. Poté co jsme inkasovali to vypadalo, že smůlovatý zápas dovedeme i do smolného konce, ale nakonec jsme potřebné dva míče dostali do sítě a brali tak všechny body. V dalších zápasech jsme k běhavé hře přidali i proměňování šancí a zápasy jsme tak rozhodli již v jejich průběhu.

Sestava: Ondřej Ošmera, Adam Benda, Matěj Huczmann, Patrik Pokorný, Lukáš Jurka,Tobiáš Baumgartner, Jakub Ryška, Adam Kilián, Olda Kudělka

FC Ivančice – Obřany 2:1 G.: Huczmann, Kudělka

FC Ivančice – Znojmo dívky 5:1 Kudělka 2, Kilián, Ryška, Benda

FC Ivančice – Starý Lískovec 4:0 Ryška, Kudělka, Kilián, Pokorný

Pohořelice, ročník 2011, 7.prosince

Naši nejmladší z tréninkového kádru vyrazili zjistit jak jsou na tom v konfrontaci s věkově rovnými. V některých zápasech se předvedli ukázkově, nicméně se silnými protivníky jsme se trochu trápili, chyběla mezihra, podržení balónu a byl velký problém se vůbec dostat do šance.

Sestava: Matyáš Hübner, Ondřej Badin, Bára Coufalová, Jakub Ryška, Robin Peterka, Štěpán Bucsuházy, Jan Kudělka, Tobiáš Obulaný.

FC Ivančice – Svratka Brno žlutá 2:1

FC Ivančice - Baník Ratíškovice 0:2

FC Ivančice – Starý Lískovec 4:1

FC Ivančice - SK Prostějov 0:0

FC Ivančice - FK Hodonín 5:1

FC Ivančice - Svratka Brno Modrá 5:0

Ročník 2010, Vyškov, 8.prosince

Na kvalitně obsazeném turnaji jsme sice dokázali porazit jen 2 týmy, ale další dvě remízy k tomu nás poslaly na lichotivé 4. místo z osmi účastníků. Krom prvního zápasu jsme se trápili v ofenzivě, a necelý jeden gól za zápas v dalším průběhu turnaje poněkud zaostával za trenérskými představami.

Sestava: Ondřej Ošmera, Tobiáš Baumgartner, Ondřej Badin, Bára Coufalová, Tobiáš Obulaný, Jakub Ryška, Adam Petrák, Štěpán Bucsuházy.

FC Ivančice – FK Zlaté Hory 4:0 G: Ryška 3, Coufalová 1.

FC Ivančice - MFK Vyškov–modrá 1:1, G: Ryška

FC Ivančice - MFK Vyškov-bílá 0:3

FC Ivančice - FK Šumperk 0:1

FC Ivančice - 1. SK Prostějov 2:1 G: Ošmera 2

FC Ivančice – Tatran Kohoutovice 1:1 G: Ošmera + Baumgartner

FC Ivančice – MFK Karviná 1:9 G: Ryška

Halová liga mladších žáků, Ivančice 8. prosince

Žákovská liga nabrala tempo a náš mladý tým čelil dalším velkým výzvám. Oslaben o dvě opory na postu útočníka a brankáře z důvodu současně probíhajícího turnaje desítek jsme se vydali v šesti v poli proti soupeřům okupujícím horní patra tabulky. Proti Soběšicím jsme dobře začali a nějakou dobu drželi těsné vedení, které se navýšit nepovedlo. Nedůslednost v obraně umožnila soupeři snadné vedení, přidaly se nějaké chyby a vyrovnaný zápas skončil jednoznačným výsledkem. V dalším zápase nás čekal lídr soutěže a to doposud neporažené Ivančice-žlutá. Po vzájemném oťukávání začaly přicházet skorošance a v jedné z nich se „červená“ prosadila.“ Žlutí“ se snažili přitlačit, ale přes urputný výkon soupeře se prosazovali jen těžko, z vytvořených šancí se jim skórovat nepodařilo a i když se gólu před koncem dočkali, závěrečný závar se nečekaně odehrál před jejich bránou a k velké radosti mladších klubových spoluhráčů se v posledních vteřinách míč dostal do sítě favorita. V posledním zápase jsme brali výhru zadarmo, kdy se žáci Znojma nedostavili a celkově tak na konto našeho týmu přiteklo v neděli nečekaných 6 bodů. Důležitější pro naše hráče bylo využití volné palubovky a opakovaná konfrontace s dnešními soupeři i když v lehce kombinované sestavě s výpomocí starších.

Sestava: Jakub Mysliveček - Adam Benda, Matěj Huczmann, Patrik Pokorný, Lukáš Jurka, Jakub Jelínek, Olda Kudělka

FC Ivančice-červená - Soběšice 1:4 G: Kudělka

FC Ivančice- červená – FC Ivančice – žlutá 2:1 G: Pokorný, Huczmann

FC Ivančice - 1.SC Znojmo U13 kontumačně 3:0

Ročník 2009, Líšeň umělá tráva 14.12.2019

Na tradičním místě se známými soupeři jsme nějtěžšího protivníka dostali hned na úvod a to domácí tým. Ani při čtvrté konfrontaci v letošní sezoně jsme nedokázali zvítězit, přestože zápas byl vcelku vyrovnaný. Běžecky i pohybem jsme se tentokrát soupeři vyrovnali a přestože si vypracoval o něco více šancí, góly padly po našich zbytečných chybách. V dalších zápasech byli soupeři méně nebezpeční a tak šlo více o to kolik z vytvořených šancí se podaří zahodit. Ještě jednu prohru jsme si schovali na závěr, soupeř z Rajhradu sice byl kvalitní, ale náš výkon již postrádal některé důležité aspekty a drobná okýnka v obraně umožnila soupeři při třetím vzájemném souboji poprvé v sezoně zvítězit.

Sestava: Ondřej Ošmera - Adam Benda, Matěj Huczmann, Patrik Pokorný, Lukáš Jurka, Olda Kudělka, Tobiáš Baumgartner, Adam Kilián, Jan Kudělka

FC Ivančice - SK Líšeň 1:2 G: Benda

FC Ivančice – Hodonín 2:1 G: Kudělka Olda, Pokorný

FC Ivančice - Novosedly 6:1 G: Huczmann 3, Baumgartner, Kilián, Kudělka Olda

FC Ivančice - RAFK Rajhrad 1:2 G: Huczmann

Ročník 2010, Vinohrady palubovka, 15.12.2019

Na vinohradské palubovce jsme předváděli fotbalové výkony. První zápas s Líšní jsme přes množství šancí dokázali prohrát. Body jsme ztratili ještě s mladšími fotbalisty Líšně za bezbrankovou remízu a pak s nejkvalitnějším týmem turnaje z Kohoutovic. O naše góly se starali pouze 2 střelci, což je ale dlouhodobý problém, o kterém víme a snažíme se s ním v tréninkovém procesu bojovat.

Sestava: Matyáš Hübner - Ondřej Ošmera, Jakub Jelínek, Bára Coufalová, Tobiáš Obulaný, Jakub Ryška, Štěpán Bucsuházy, Vojta Šnepfenberg.

FC Ivančice – Líšeň 1:2 G: Ryška

FC Ivančice - Sparta 1 U9 4:1 G: Ryška 2, Ošmera 2

FC Ivančice - RAFK Rajhrad 2:0 G: Ryška, Ošmera

FC Ivančice – Líšeň U9 0:0

FC Ivančice - Sparta 2 U9 7:0 G: Ošmera 5, Ryška 2,

FC Ivančice - Kohoutovice 2:2 G: Ryška 2

Ročník 2010, Hustopeče, 21.12.2019

V předvánoční víkend jsme zavítali na palubovku do Hustopečí na přátelský fotbalový turnaj. Na úvod nás prověřil tým Svratky Brno. Naši hráči se dokázali vzepřít nepříznivému vývoji a s kvalitním soupeřem dokázali otočit z nepříznivých 0:2 po skvělém představení na 5:2. V dalším zápase jsme s týmem Slatiny neponechali nic náhodě, soupeře do šancí nepouštěli a dokráčeli k jednoznačné výhře. Proti domácím jsme v průběhu drželi pohodlné vedení 3:1, nicméně špatné řešení rozehry, nedržení postů a trocha nedůslednosti stály za vyrovnáním a když jsme naše další šance neproměnili, štěstí přálo domácím a vítězný gól skončil v naší síti. I v průběhu posledního zápasu s Ratíškovicemi jsme vedli, ale neuspořádaný výkon z předchozího zápasu pokračoval a tak i tentokrát jsme se k bodům po dramatickém průběhu neprokousali. Turnaj byl i naším přičiněním vyrovnaný, dvě výhry a dvě prohry měly tři týmy, my jsme porazili prvního a posledního což díky skóre v konečném součtu znamenalo 2. místo za Svratkou před domácími.

Sestava: Ondřej Ošmera - Jakub Jelínek, Bára Coufalová, Tobiáš Obulaný, Jakub Ryška, Olda Kudělka, Tobiáš Baumgartner, Adam Petrák, Ondřej Neugebauer.

FC Ivančice - Svratka Brno 5:2, G: Petrák 2, Ryška, Kudělka, Neugebauer

FC Ivančice - Slatina 4:0 G: Kudělka 3, Petrák

FC Ivančice - Hustopeče 3:4 G: Neugebauer 2, Ryška

FC Ivančice - Baník Ratíškovice 3:4, G: Kudělka 3

Žákovská zimní halová liga Ivančice 22.12.2019

A poslední liga v tomto roce nabídla konfrontaci s týmy ze středu tabulky, shodou okolností vše mladší ročníky 2008. V prvním zápase proti Židenicím jsme předvedli naši bojovnou a běhavou hru, přidali i góly a na soupeře, který se prakticky neprosadil to stačilo. Další zápas nás čekaly oranžové – osmičkové Ivančice čili již dlouho dopředu očekávaný a prestižní zápas s ne úplně jasným favoritem. Ani jeden tým nechtěl prohrát a tak se od počátku rozpoutal boj o každý metr hřiště, líbivé fotbalové akce se nekonaly a čekalo se na chyby, které střídavě občas pouštěly do pološancí oba týmy. Gólu jsme se nedočkali a tak celkem zaslouženě braly oba týmy po bodu. V posledním zápase jsme narazili na nejsilnějšího soupeře dnešní čtyřky ze Znojma a celkem si po předchozích výkonech i věřili, ale hned několik nepřesných nahrávek v úvodu nám vzalo jistotu a soupeři darovalo uklidňující gól a když další dva přidal díky zázračným střelám, z těžkého direktu v úvodu utkání jsme se vzpamatovávali těžko. Za stavu 0:3 jsme se prosadili i my, dostali se do hry, ale nabídnutými šancemi na přiblížení jsme pohrdli a skóre tak opět posunul soupeř. Hrálo se nahoru dolů, pro diváky pěkné představení, ale díky výjimečné produktivitě soupeře s nádhernými góly jsme tentokrát na vítězství nestihli ani pomyslet.

Sestava: Ondřej Ošmera, Jakub Jelínek, Matěj Huczmann, Patrik Pokorný, Lukáš Jurka,Tobiáš Baumgartner, Jakub Ryška, Adam Kilián, Olda Kudělka.

 

FC Ivančice - červená - ČAFC Židenice U12 4:1 G: Kudělka 2, Huczmann,

FC Ivančice červená – FC Ivančice oranžová 0:0

FC Ivančice čevená - 1. SC znojmo U12 3:7 G: Ryška 2, Huczmann

Turnaj Ivančice, ročník 2009, 28.12.2019

Před koncem roku jsme si dali dostaveníčko v naší domácí hale a nejprve se představily devítkové ročníky, v našem případě s vydatnou pomocí jejich mladších spoluhráčů. Dva ivančické týmy se v konfrontaci s týmy Bohdalic, Bystřice nad Perštějnem a Moravského Krumlova představily skvěle a obsadily první a druhé místo. Do sestav jsme tentokrát měli šanci zabudovat všechny hráče z kádru a ti si tak odnesli pěkné sportovní zážitky.

Sestavy: Ivančice A: Jakub Mysliveček - Matěj Huczmann, Patrik Pokorný, Lukáš Jurka, Adam Kilián, Adam Petrák, Matyáš Pokorný

Ivančice B: Ondřej Ošmera - Jakub Jelínek, Tobiáš Obulaný, Jakub Ryška, Olda Kudělka, Tobiáš Baumgartner, Vojta Šnepfenberg, Oliver Reda.

FC Ivančice A – Bohdalice 4:6, - Bystřice nad Perštejnem 7:1, - Moravský Krumlov 8:1, - Ivančice B 1:4

FC Ivančice B – FC Ivančice A 4:1, - Bohdalice 4:2, - Bystřice nad Perštějnem 9:1, - Moravský Krumlov 6:0

Turnaj Ivančice, ročník 2010, 28.12.2019

V ten samý den odpoledne byl uspořádán v Ivančicích i turnaj pro ročník 2010. Podstatná část ivančických fotbalistů z dopoledne musela zvládnout i odpolední zatížení a to se na celkových výsledcích podstatně projevilo. Ivančické týmy v pětičlenné skupině dokázaly vybojovat jen po jedné výhře, což znamenalo v konečném součtu za Vyškovem, Svratkou a Bohdalicemi domácí tlačenici na chvostu tabulky. Nicméně i tak jsme viděli spousty odbojovaných a vyrovnaných zápasů, které naše mladé hráče kvalitně prověřily.

Sestavy: Ivančice A: Jakub Mysliveček - Adam Petrák, Olda Kudělka, Tobiáš Baumgartner, Vojta Šnepfenberg, Jan Kudělka, Matěj Prokeš, Tobiáš Obulaný

Ivančice B: Matyáš Hübner - Ondřej Ošmera, Jakub Jelínek, Jakub Ryška, Ondřej Neugebauer, Štěpán Bucsuházy, Robin Peterka, Bára Coufalová.

FC Ivančice A – Bohdalice 6:2, - MFK Vyškov 1:6, - Svratka 3:5, - Ivančice B 3:4

FC Ivančice B - Ivančice A 4:3, Bohdalice 3:5, MFK Vyškov 0:5, Svratka 1:3

 

Domácím turnajem pro nás skončil kalendářní fotbalový rok a nezbývá než se těšit na ten příští. Spousty ladných fotbalových kroků a nejen sportovních úspěchů přeje všem přátelům ivančického fotbalu kolektiv starší přípravky!

print Formát pro tisk